Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

Mielnik-Nieruchomości to młode i dynamicznie rozwijające się Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Działamy głównie na rynku województwa warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego. Świadczymy pełną obsługę w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości. Dzięki współdziałaniu z kancelariami notarialnymi, radcami prawnymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi zapewniamy najwyższą jakość naszych usług. Współpracujemy również z biurami nieruchomości na terenie całego kraju, biurami geodezyjnymi, firmami budowlanymi jak i doradcami kredytowymi. Poprzez kompleksową działalność pomagamy Państwu zaoszczędzić tak luksusowe dobro, jakim obecnie jest nasz osobisty czas.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz przedstawicieli firm i zapoznania się z naszą ofertą. Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy:

Oddział Iława ul.Kościuszki 14 lok.1 tel.667-511-725 e-mail:biuro@mielnik-nieruchomosci.pl (14-200 Iława ul.Kościuszki 14 lok.1 woj. warmińsko-mazurskie)

Oddział Kościan ul. Bernardyńska 2 lok.11 tel 667-511-721 e-mail: mielniknieruchomosci@wp.pl (64-000 Kościan ul. Bernardyńska 2 lok.11 woj.wielkopolskie)