Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

MLN-GS-325 Łukta, Worliny - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Przedmiotem oferty jest malowniczo położony kompleks działek z półwyspem, położony w miejscowości Worliny nad jeziorem Isąg. Prezentowana nieruchomość składa się z 4 działek, stanowiących jedność, o łącznej powierzchni nieco ponad 10 ha (100376 m2). Dzięki obowiązującemu MPZP nieruchomość posiada wiele możliwości do zaadoptowania dla przyszłego inwestora. Dwie frontowe działki o szerokości 150 m, graniczą bezpośrednio z drogą asfaltową biegnącą od DK 16 do miejscowości Łukta i mają ponad 4,5 ha powierzchni. W MPZP teren ten oznaczony jest symbolem UT4 "Zabudowa usług turystycznych, ogólnodostępnych, całorocznych i sezonowych. Pozostała część nieruchomości to dwie działki o powierzchni 5,5 ha stanowiące malowniczo położony półwysep wchodzący w głąb jeziora Isąg. Przeznaczenie w MPZP to "Tereny zieleni o funkcji rekreacyjnej". Cały kompleks położony jest na terenie o zróżnicowanej wysokości, dzięki czemu nadaje jej niepowtarzalny charakter. 
Główne media znajdują się w najbliższej okolicy działek (woda i kanalizacja w drodze asfaltowej) prąd w odległości około 150 m od granicy. Bardzo dobry dojazd od większych ośrodków, dzięki bliskości węzła drogowego Ostróda Północ (około 20 km od Worlin), dojazd z Gdańska czy Warszawy jest znacznie ułatwiony. 
W bliskiej odległości od prezentowanych działek znajduje się prężnie działający hotel ze strefą spa oraz liczne inne ośrodki obsługujące ruch turystyczny. Malownicze położenie wśród jezior i lasów sprawia, że teren ten jest niezwykle atrakcyjny inwestycyjnie, a jego potencjał nie został jeszcze w pełni odkryty.
Zapraszam do kontaktu. CENA DO NEGOCJACJI!!!  Osoba do kontaktu-Krzysztof Mielnik-667-511-725

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Krzysztof Mielnik
Telefon komórkowy 667-511-725
biuro@mielnik-nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty MLN-GS-325
Lokalizacja Łukta, Worliny
Przeznaczenie działki inwestycyjna, rekreacyjna, usługowa
Pow. całkowita [m2] 100 376,00 m²
Cena 2 500 000 PLN
Cena/m2 24.91 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan prawny własność
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki falista
Kształt działki wielokąt
Woda w ulicy
Dojazd asfalt
Otoczenie jezioro i las
Położenie poza miastem
Prąd w ulicy
Kanalizacja w ulicy